




98 667 ₴
Спальня Рамина 1.8 з 5-ти дверною шафою біла Слониммебель Мебель вироблена в романтичному класичному стилю "прованс",витонченість французького стилю підкреслюють декоративні накладки, різьблений орнаментом карниз і елегантна фурнітура «під бронзу». Дзеркала в повний зріст на фасадах шафи візуально розширюють простір кімнати і наповнюють її світлом.Тумби - це не тільки зручно, це ще й прекрасний декоративний елемент. Функціональний комодіз із зручними висувними ящиками допоможе розмістити велику кількість речей. Розкішне ліжко з різним узголів'ям виглядає стильно і вишукано.
За рахунок світлих відтінків меблі спальня виглядає невагомою і створює атмосферу затишку.
Спальня Рамина з 5-ти дверною шафою біла Слониммебель Сучасний класичний ансамбль.В базовий набір входять:
Ліжко двоспальне
Шафа з 5-ти дверцятами
Комод
Дзеркало навісне
Тумби приліжкові дві
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Корпус-ДСП.Фасад -МДФ
Розміри:
Ліжко: Висота: 1350м
Ширина: 2010мм
Довжина:2155мм
Шафа: Висота: 2300мм
Ширина: 2236 мм
Глибина: 2155мм;
Тумба: Висота: 500 мм
Ширина: 560мм
Глибина: 420 мм;
Комод: Висота: 827 мм
Ширина: 1100 мм
Глибина: 480 мм;
Дзеркало:Висота:950мм;
Ширина : 704мм;
Глибина: 22 мм;
Колір-горіх

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СлонимМебель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 95 см |
| Ширина зеркала | 70 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 82 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 135 см |
| Длина кровати | 215 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 201 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 56 см |
| Глубина тумбы | 42 см |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 230 см |
| Глубина шкафа | 60 см |
| Ширина шкафа | 223 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 4 шт |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Нет |
| Шкаф для одежды (распашной) | 5-ти дверный |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | МДФ ламинированный |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Пуфик | 0 |