



2 931 ₴
Стілець Nelson Signal - строгість і лаконічність, легкість і відносна простота використані в дизайні даної моделі. Стілець Signal Nelson в скандинавському стилі прекрасно буде виглядати в інтер'єрах сучасних, класичних і неокласичних будівель.
Характеристики Стілець Nelson SIGNAL :
Матеріал: дерево, оббивка - тканина
Колір:
Розміри:
Ширина стільця: 44 см
Глибина сидіння: 40 см
Висота стільця зі спинкою: 78 см
Висота ніжки: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Желтый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 780 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Высота стула с учетом спинки | 780 |