
3 846 ₴
Комфортно почувати себе під час дружнього чаювання на кухні, відпочивати не тільки душею, а й тілом під час сімейної вечері допоможе м'який стілець Nobel Signal. Завдяки лаконічному дизайну представлена модель стільця підійде для облаштування як кухонного простору, так і лаундж зони у вітальні. При цьому м'яка модель забезпечить максимальну зручність для сидячої за столом людини і не захарастить собою обідній куточок.
Конструкція стільця Nobel відрізняється простотою і витонченістю. Сидіння з високою спинкою нагадує неглибоке крісло без підлокітників, в якому завдяки м'якій тканинній оббивці можна зручно розташуватися для прийому їжі. Ергономічні форми і плавні лінії стільця забезпечують не тільки зовнішню привабливість виробу, але і надійну опору спині сидячого. У ролі стійкої осенови виступає дві пари тонких металевих ніжок, забарвлених в тон натурального дерева з виразною текстурою.
Характеристики Стілець Nobel SIGNAL :
Матеріал: метал, оббивка - тканина
Колір: сірий+дуб.
Розміри:
Ширина стільця: 46 см
Глибина сидіння: 43 см
Висота стільця зі спинкою: 91 см
Висота ніжки: 48 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 910 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Высота стула с учетом спинки | 910 |