

3 574 ₴
Стілець OP-SC2 SIGNAL - надзвичайно легкий і ніжний дизайн цієї моделі задовольнить найвишуканіший смак.
Перш за все про зовнішній вигляд стільця Signal OP-SC2. Каркас стільця - бежевого кольору. Відразу відзначимо, що цей колір більш практичний, ніж білий, але не менш елегантний. Оббивка стільця теж бежева, але більш темного відтінку з витонченим малюнком. Поєднання цих деталей становить надзвичайно елегантний ансамбль.
Поряд з витонченістю стілець стійкий і надійний, завдяки відповідній конструкції. І не треба побоюватися експлуатувати цю модель, мовляв, вона світла, мазка. За умови дбайливого ставлення стілець Signal OP-SC2 буде довго радувати вас і зовнішнім виглядом, і комфортом.
Ця модель буде чудовим доповненням інтер'єру вітальні, їдальні або спальні.
Характеристики Стілець OP-SC2 SIGNAL :
Матеріал: дерево, оббивка - тканина.
Колір: беж+слонова кістка.
Розміри:
Ширина стільця: 45 см
Глибина сидіння: 42 см
Висота стільця зі спинкою: 96 см
Висота ніжки: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Высота стула с учетом спинки | 960 |