




3 094 ₴
Крісло Fido Halmar м'яке і зручне крісло для відпочинку польської компанії Halmar (Халмар) на дерев'яному каркасі, це ідеальне поєднання міцності і витонченого виду. Невеликий, стандартний стілець, який має зручну і сучасну форму, він ідеально впишеться в будь-який інтер'єр Вашої вітальні.
Чарівність даного стільця лежить не тільки в дизайні, але і в використовуваних матеріалах, які гарантують якість і довговічність при експлуатації. Міцна тканинна оббивка в 5 колірних варіантах, розширює вибір відповідно до смаків кожного. Твердий, дерев'яний каркас зміцнює всю конструкцію. Крісло FIDO ідеально поєднує всі, що є найціннішим в стандартному кріслі.
Характеристики :
Матеріал оббивки: тканина.
Матеріал каркасу: дерево.
Колір: темно-сірий,темно-синій, бежевий, світло-сірий, різнокольоровий.
Розміри:
Глибина мм: 650
Ширина мм: 520
Висота стільця мм: 750
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 75 см |
| Глубина | 65 см |
| Ширина | 52 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |