

14 086 ₴
Крісло Jeff Halmar розкладне крісло-реклайнер для відпочинку польської компанії Halmar (Хальмар). В якості оббивки використана екошкіра коричневого або чорного кольору. Крісло оснащене механізмом, що дозволяє легко змінювати положення спинки і висувати підніжку.
Характеристики :
Матеріал оббивки: екошкіра.
Колір: коричневий, чорний.
Розміри:
Глибина мм: 930-1630
Ширина мм: 850
Висота стільця мм: 1010-830
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Вид мягкой мебели | кресло-реклайнер |
| Цвет | Коричневый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 101 см |
| Глубина | 163 см |
| Ширина | 85 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | эко-кожа |
| Тип | Розкладне |