

2 931 ₴
Лаконічний і витончений стиль лофт не втратив свого шарму і продовжує активно використовуватися талановитими дизайнерами, яким вдається поєднати елегантність і функціональність в таких простих предметах меблів, як стільці для обідньої зони. І з цим важко не погодитися, адже стілець Pablo SIGNAL відкрито це демонструє. Він виготовлений на основі металевого каркаса і закономірно завершується чотирма металевими опорами, пофарбованими в чорний колір. Однак основну увагу привертає зручне сидіння і висока спинка з тканинної оббивкою, представлені в двох варіантах. Класичний сірий виглядає акуратно і виявляється універсальним з точки зору інтер'єрної сумісності, а ось більш вишуканий темно-синій відтінок виявляється ідеальним для стилістичних експериментів, коли в вітальні або їдальні присутні барвисті деталі.
Характеристики Стілець Pablo SIGNAL :
Матеріал:
Колір:
Розміри:
Ширина стільця: 46 см
Глибина сидіння: 44 см
Висота стільця зі спинкою: 87 см
Висота ніжки: 48 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Синий, Черный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Высота стула с учетом спинки | 870 |