

2 472 ₴
Стілець Tibi Signal є типовим представником меблів, виконаних в скандинавському стилі. Йому притаманні такі обов'язкові атрибути, як світла обробка, каркас з натуральної деревини, а також мінімалізм і чітка функціональна схильність. Все це активно застосовується сучасними дизайнерами для досягнення чудового інтер'єру кімнати, в якій збираються тільки близькі і дорогі власникові будинку люди.
Комплект стільців Tibi не просто красивий, він здатний підкреслити високий статус власника, а також його неабиякий естетичний смак, адже меблі з натуральної деревини завжди були в пошані і мають гідну вартість. Надійність і комфорт використання стільця Tibi на висоті завдяки перевіреним методам фіксації елементів каркаса, а також високій спинці з класичним анатомічним вигином.
Характеристики Стілець Tibi SIGNAL :
Матеріал:
Колір: білий+дуб вибілений
Розміри:
Ширина стільця: 50 см
Глибина сидіння: 44 см
Висота стільця зі спинкою: 77 см
Висота ніжки: 44 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 770 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | МДФ |
| Спинка | МДФ |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 440 |
| Высота стула с учетом спинки | 770 |