

6 223 ₴
Крісло Lagos Halmar зручне крісло-гойдалка для відпочинку польської компанії Halmar (Хальмар). В якості оббивки використана екошкіра темно-сірого кольору. Ніжки виготовлені з металевих опор і твердої деревини.
Крісло-гойдалка Lagos Halmar, підлаштовуючись під анатомічні особливості тіла, дозволить випробувати небувалий комфорт.
Характеристики :
Матеріал каркасу: метал, дерево.
Матеріал оббивки: еко-шкіра.
Колір: темно-сірий.
Розміри:
Глибина мм: 800
Ширина мм: 630
Висота стільця мм: 1020
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 102 см |
| Глубина | 80 см |
| Ширина | 63 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево, металл |
| Ножки | натуральное дерево, металл |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Обивочный материал | эко-кожа |