



4 122 ₴
Стілець Trix Signal - це нове сприйняття витонченого і нескінченно досконалого напрямку оформлення житлових кімнат - стилю модерн. Успіх модерну, а також його популярність є наслідком його гнучкості і піддатливості до актуальних змін. Він вбирає в себе кращі досягнення обробної промисловості, а також талант дизайнерів, які зросли на ідеалах класичного і сучасного мистецтва, що відбивається в акуратних, елегантних і витончених лініях стільця Trix. Даний стілець призначений для використання разом з розкішним обіднім столом у вітальні або на кухні. Він виготовляється за класичним компонуванням зі зручним сидінням і високою спинкою, на якій у всій красі представлений класичний візерунок з ромбів. Спинка додатково комплектується бічною підтримкою, які не тільки зручні в процесі використання, але ще й гарні. Про стилістичну універсальность стільця Trix виробник подбав за допомогою трьох колірних варіантів оббивки стільця, щоб кожен зміг вибрати найбільш підходящий для свого індивідуального інтер'єру. На вибір надані класичний сірий та бежевий колір, а також більш життєвий синій.
Характеристики Стілець Trix SIGNAL :
Матеріал: метал, оббивка - тканина
Колір на вибір: сірий, беж, синій.
Розміри:
Ширина стільця: 46 см
Глибина сидіння: 46 см
Висота стільця зі спинкою: 88 см
Висота ніжки: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Синий |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Высота сиденья стула | 470 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 880 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |