
от 39 476 ₴
Розкладний диван Міро стильний і елегантний атрибут, який виділяється вишуканістю і манірністю. Диван Міро витриманий в кращих традиціях модерну. У ньому переплелися прямі точні лінії і надзвичайний комфорт, доповнені яскравими барвами.
Крім цього, строгість його форми і чіткість ліній органічно впишуться в атмосферу кабінету, офісу або бізнес-центру. Універсальність дивана Міро дозволяє використовувати його і в готельно-ресторанному бізнесі.
Ця модифікація дивану Міро оснащена механізмом трансформації "седафлекс".

Розміри дивану Міро:
Довжина: 1200/1440 мм
Глибина: 730 мм
Висота: 900 мм
Розмір спального місця: 1200 х 1900 мм
Стиль: Модерн
Комплектація: без коробу для речей.
Каркас: Натуральне дерево: сосна. ДСП. ДВП.
Наповнення: Оббивочна тканина, Пінополіурітан: 5-ка, 2-ка, 1-ка, Пружинний блок.
Розмір спального місця: 160 х 190 см
Каталог оббивочних матеріалів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІМ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Американская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | синтепон, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 73 |
| Длина дивана | 144 м |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Угол дивана | Нет |
| Цвет | В ассортименте |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |