
6 779 ₴
Лавка Onyx Signal являє собою комфортабельне місце відпочинку або очікування в сучасній стилістиці. Лавка, вона ж банкетка, може бути використана в домашньому передпокої або офісному коридорі, а так само в залах магазинів і салонів, безлічі інших місць. Оригінальна основа виконана з металу, розмістила на собі дуже м'яке сидіння, оббите оксамитовою тканиною. Наявність лавки в приміщенні завжди говорить про повагу до гостей і турботу про їхню особисту зручність і затишок.
Характеристики Лавка Noir Signal:
Матеріал: метал, оббивка - тканина оксамит.
Колір: чорний+хром.
Розміри:
Довжина сидіння: 100 см
Глибина сидіння: 46 см
Висота лавки: 48 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Нет |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | лавка |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Габаритные размеры лавки | |
| Высота сиденья лавки | 480 мм |
| Глубина лавки | 460 мм |
| Длина лавки | 1000 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Обивочный материал | Ткань |