
18 931 ₴
Стиль Лофт не втрачає своєї актуальності, а тому відомий виробник меблів Signal пропонує нову колекцію виробів для вельми незвичайних інтер'єрів, підпорядкованих комфорту і функціональності. Етажерка Loras R**1 Signal цілком і повністю задовольняє всім висунутим вимогам і готовий зайняти центральне місце в просторій і екстравагантної вітальні стилю Лофт в якості підставки для цікавої колекції або персональної бібліотеки.
Настільки ж ефективно така етажерка займе місце в гардеробі, що налічує безліч видів взуття і повсякденний одяг. За лаконічністю і зрозумілістю форм стелажа Лорас R1 ховається надійність і завидна міцність, забезпечена перевіреними матеріалами, які пройшли багаторічну перевірку в мільйонах виробів меблів. Металевий каркас зібраний методом зварювання, додаткові рейки в задній частині конструкції гарантують стійкість навіть при сильних вагових навантаженнях. Полиці з натурального шпону виглядають ефектно, особливо на фоні чорного каркаса, але ще краще вони справляються з розміщенням книг, масивних предметів колекціонування або навіть одягу.
Характеристики Етажерка Loras R**1 Signal :
Матеріали:
Колір:
Розміри:
Висота: 176 см
Глибина: 42 см
Ширина: 120 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов этажерки | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | этажерка |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Высота этажерки | 1760 мм |
| Глубина этажерки | 420 мм |
| Ширина этажерки | 1220 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Материал изготовления этажерки | |
| Полки этажерки | шпон |