
14 045 ₴
Стелаж Loras R2** Signal - це чудове ефективне рішення, а може і ефектне розміщення персональної колекції або добірки цікавих книг. Екстер'єр стелажа простий і лаконічний, але в той же час і досить цікавий. На тлі чорного пофарбованого металевого каркаса досить помітно красуються полиці з натурального шпону, колір якого після обробки збережений в його природному тоні з рясним текстурованим малюнком. Ось вона наочна демонстрація суті стилю Лофт з його відкритістю і демонстрацією всього в справжньому вигляді. Надійність і міцність стелажа Лорас R2, не підлягає сумніву, адже металевий каркас виконаний з досить широкого профілю, з'єднання якого проводилося методом зварювання. Додаткової стійкості стелажу надають металеві рейки на полицях, що виключає будь-які деформації навіть через тривалий час експлуатації.
Характеристики Стелаж Loras R2** Signal :
Матеріали:
Колір:
Розміри:
Висота: 176 см
Глибина: 42 см
Ширина: 62 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов этажерки | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1760 мм |
| Глубина стеллажа | 420 мм |
| Ширина стеллажа | 620 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | натуральный шпон |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |