


2 839 ₴
Стелаж Matis A Signal - це простий і функціональний стелаж в стилі Loft від фабрики SIGNAL. Він ідеально підійде для підліткової кімнати або домашнього офісу.
Рама виконана з металу, а чотири полиці різної глибини - з МДФ, який покритий натуральним дубовим шпоном. Кожна полиця з тильного боку має піднятий бортик, який захищає речі від падіння.
Характеристики Стелаж Matis A Signal :
Матеріали:
Колір:
Розміри:
Висота: 147 см
Глибина: 48 см
Ширина: 52 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов этажерки | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1470 мм |
| Глубина стеллажа | 480 мм |
| Ширина стеллажа | 520 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | МДФ шпонированный |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |