

12 732 ₴
Крісло Matador Halmar м'яке і зручне крісло для відпочинку з підставкою для ніг польської компанії Halmar (Хальмар) на дерев'яному каркасі. В якості оббивки використана екошкіра. Оригінальний каркас виготовлений з натурального гнутого дерева. Крісло оснащене системою масажу і підігріву, яка назавжди позбавить від втоми.
Характеристики :
Матеріал каркас: гнуте дерево.
Матеріал оббивки: екошкіра
Колір: чорний, бежевий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 760-
Ширина мм: 710
Висота стільця мм: 1040
Розміри підстаавки:
Глибина мм: 490
Ширина мм: 470
Висота мм: 410
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Разные цвета |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 104 см |
| Глубина | 76 см |
| Ширина | 71 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | эко-кожа |