
7 093 ₴
Крісло Max 2 Halmar зручне крісло для відпочинку польської компанії Halmar (Халмар). Каркас з оригінальними вигинами виконаний з натурального гнутого дерева кольору горіх. В якості оббивки сидіння і спинки використана приємна на дотик тканина. Наявність підлокітників забезпечує додатковий комфорт.
Характеристики :
Матеріал каркасу: гнуте дерево.
Матеріал оббивки: тканина.
Колір: горіх.
Розміри:
Глибина мм: 900
Ширина мм: 520
Висота стільця мм: 950
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 95 см |
| Глубина | 90 см |
| Ширина | 52 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |