

3 298 ₴
Стелаж Tablo R3 Signal є новинкою польського виробника меблів Signal. Оформлений він у стилі лофт і виглядає досить елегантно, за рахунок натуральності тону дуба. У виробі вдало поєднуються деревина і метал, а також практичність і функціональність.
Каркас виготовлений з металу темно-коричневого кольору. Полиці з високоміцного МДФ. Це якісний матеріал, який найчастіше застосовується в меблевому виробництві. Переваги моделі Tablo R3 - екологічність, не токсичність і абсолютна нешкідливість, завдяки використаним матеріалам.
Стелаж Tablo R3 Signal - це справжня знахідка, він практичний, буде відмінно поєднуватися з виробами з колекції Tablo.
Характеристики Стелаж Tablo R3 Signal :
Матеріали:
Колір:
Розміри:
Висота: 90 см
Глибина: 40 см
Ширина: 60 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов этажерки | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 990 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Ширина стеллажа | 600 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |