

4 031 ₴
Стелаж Tablo R4 Signal - це простий і функціональний стелаж в стилі Loft від фабрики SIGNAL. Він ідеально підійде для підліткової кімнати або домашнього офісу. Рама виконана з металу, а чотири місткі полиці - з МДФ, який покритий натуральним дубовим шпоном.
Характеристики Стелаж Tablo R4 Signal :
Матеріали:
Колір:
Розміри:
Висота: 140 см
Глибина: 40 см
Ширина: 60 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов этажерки | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1400 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Ширина стеллажа | 600 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |