

4 854 ₴
Стелаж Tablo R5 Signal - стильна і елегантна модель, яка привертає увагу стильним дизайном і високою якістю виконання. Стелаж Tablo R5 ідеально доповнить вітальні, оформлені в сучасних стилях (мінімалістичний, лофт). Каркас виконаний з металу, пофарбованого в темно-коричневий колір. Полиці виготовлені з МДФ дубового відтінку. Стелаж прекрасно поєднується з іншими виробами TABLO.
Характеристики Стелаж Tablo R5 Signal :
Матеріали:
Колір:
Розміри:
Висота: 180 см
Глибина: 40 см
Ширина: 60 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов этажерки | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1800 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Ширина стеллажа | 600 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |