

21 279 ₴
Полиця настінна Poprad** Signal - унікальна розробка польських дизайнерів Signal. Багато дизайнерів інтер'єрів воліють оживляти інтер'єри, не обмежуючись лише меблями і текстилем. У цьому їм допомагають різноманітні аксесуари. Коли в інтер'єрі присутні такі елементи, як рідкісні книги, привезені з подорожей і відпочинку сувеніри, фото в рамочках і різні дорогі душі предмети, то приміщення наповнюється особливою атмосферою. І розмістити всю цю красу можна на спеціальних полицях. Дана поличка зроблена з деревини і представлена в формі дерева. Колір - горіх.
Характеристики Полиця настінна Poprad** Signal:
Матеріал: дерево
Колір: коричневий-медовий
Сторона: права
Розміри:
Висота: 220 см
Глибина: 15 см
Ширина: 225 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры книжной полки | |
| Глубина полки | 150 мм |
| Ширина (длина) полки | 2250 мм |
| Материал изготовления | |
| Полки | натуральное дерево |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота полки | 2200 мм |
| Тип мебели | полка |