





14 894 ₴
Крісло Pulsar Halmar розкладне крісло-реклайнер для відпочинку польської компанії Halmar (Хальмар). В якості оббивки використані екошкіра і високоякісний ПВХ. Крісло оснащене механізмом, що дозволяє легко змінювати положення спинки і висувати підніжку, змінюючи глибину до 135 см і висоту до 85 см. Вбудована система масажу і підігріву забезпечить приємні і теплі хвилини відпочинку.
Характеристики :
Матеріал оббивки: екошкіра, ПВХ
Колір: чорний, бежевий, сірий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 850-1350
Ширина мм: 680
Висота стільця мм: 1060-850
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Разные цвета |
| Вид мягкой мебели | кресло-реклайнер |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 1 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 106 см |
| Высота сидения | 47 см |
| Глубина | 85 см |
| Ширина | 68 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | эко-кожа |