


9 156 ₴
Крісло Purio Halmar м'яке крісло для відпочинку польської компанії Halmar (Хальмар). Крісло PURIO має надзвичайно комфортне сидіння і інноваційну форму. М'який стілець PURIO ідеально підходить для довгих вечорів з книгою і для відпочинку з улюбленим фільмом. Зручний дизайн спинки, розділений на два елементи, дозволяє зручно розміститися в кріслі. Довговічна оббивка в 3-х колірних варіантах, розширює вибір відповідно до своїх уподобань кожного зацікавленої людини. Твердий, дерев'яний каркас зміцнює всю конструкцію.
Характеристики :
Матеріал каркас: дерево.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: бежевий/коричневий, світло-сірий/темно-сірий, світло-сірий/синій.
Колір ніжок: бук
Розміри:
Глибина мм: 750
Ширина мм: 670
Висота стільця мм: 1030
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Разные цвета |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 103 см |
| Высота сидения | 42 см |
| Глубина | 75 см |
| Ширина | 67 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |