



9 676 ₴
Крісло Rezzo Halmar м'яке крісло для відпочинку польської компанії Halmar (Хальмар), створено для людей, які шукають комфортне та сучасне крісло. Крісло REZZO виготовлено з високоякісних матеріалів. Оббивкою послужила довговічна міцна тканина. Стійка, міцна конструкція підтримується твердими дерев'яними ніжками. Сидіння і спинка мають додаткові м'які подушки, це оригінальне рішення забезпечує чарівність і впливає на комфортний відпочинок в кріслі.
Характеристики :
Матеріал каркас: дерево.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: бордовий, світло-сірий, темно-зелений, темно-сірий.
Розміри:
Глибина мм: 730
Ширина мм: 800
Висота стільця мм: 840
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Разные цвета |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 84 см |
| Высота сидения | 44 см |
| Глубина | 73 см |
| Ширина | 80 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Обивочный материал | Ткань |