









6 126 ₴
М'яке крісло TM-1**Signal - найкраще рішення для облаштування вашої вітальні і додання їй завершеності і комфортної функціональності. У своєму дизайні і кольорі м'яке крісло ідеально гармонує з меблями і найкращим чином поєднується з гамою більшості стилів інтер'єру.
Сучасне крісло TM-1 польського бренду Signal виготовлено з якісних і високоміцних матеріалів, воно порадує Вас своєю функціональністю і довговічністю. Крісло відмінно підійде для як для офісу, так і для кафе, бару або ж для домашньої обстановки.
Оббивка спинки і сидіння виконана з міцного і зносостійкого шкірозамінника в різноманітних колірних рішеннях. Крісло TM-1 оригінально виконано, а завдяки його обтічним формам і соковитим відтінкам воно виглядає дуже красиво і стильно.
Характеристики Крісло м'яке TM-1** Signal:
Матеріал: екошкіра
Колір на вибір: білий, червоний, чорний, коричневий, світло-коричневий, зелений, сірий, крем.
Розміри:
Висота: 76 см
Висота сидіння: 46 см
Ширина крісла: 67 см
Глибина крісла: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Разные цвета |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 76 см |
| Высота сидения | 46 см |
| Глубина | 47 см |
| Ширина | 67 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Наличие спального места | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |