


12 620 ₴
Крісло м'яке Nordic 1 velvet** Signal в оксамитовій тканинній оббивці. Стійкі ніжки виготовлені з масиву бука. Спинка декорована гудзиками, обтягнутими в тон оббивки. Кілька колірних варіантів дозволяють підібрати крісло Nordic 1 velvet під будь-який інтер'єр. Ергономічна форма крісла з широкою спинкою і високими підлокітниками забезпечує максимальний комфорт.
Характеристики Крісло м'яке Nordic 1 velvet** Signal:
Матеріали:
Колір на вибір: палітру можна переглянути на останньому фото
Розміри:
Висота: 90 см
Висота сидіння: 42 см
Ширина крісла: 76 см
Глибина крісла: 55 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Да |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Обивочный материал | Бархат |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Разные цвета |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Колесики | Нет |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 90 см |
| Высота сидения | 42 см |
| Глубина | 55 см |
| Ширина | 76 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | сидения |
| Користувацькi характеристики | |
| Наличие спального места | Нет |
| Подлокотник | ткань |