

2 645 ₴
Дзеркало LS-1 HALMAR - підлогове прямокутне дзеркало польської компанії Halmar (Хальмар). Каркас виготовлений з натурального дерева, пофарбованого в білий колір. Дзеркало стане ідеальним доповненням не тільки до передпокою, але і до спальні.
Характеристики :
Матеріал: натуральне дерево.
Колір: білий.
Розміри :
Глибина мм: 350
Ширина мм: 440
Висота мм: 1340
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4900 г |
| Высота | 1340 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Материал рамы | Натуральное дерево |