



2 125 ₴
Вішалка W-13 Halmar на підлогу дерев'яна вішалка для одягу польської компанії Halmar (Хальмар) з великою кількістю різних гачків і підставкою для парасольок. Виготовлена з натурального дерева. Невеликий круглий підставу з мармуру забезпечує відмінну стійкість всієї конструкції.
Матеріал - дерево;
Колір: вишня, вільха, білий, чорний.
Розміри :
Глибина мм: 380
Ширина мм: 380
Висота мм: 1790
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1790 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Крючки | сталь |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Количество колесиков | 0 |
| Функциональное назначение | Для одежды |