
2 062 ₴
Вішалка W-11 Halmar підлогова вішалка для одягу польської компанії Halmar (Хальмар) з великою кількістю різних гачків і підставкою для парасольок. Виготовлена з натурального дерева в кольорі венге і хромованою стали. Невеликий круглий підставу з мармуру забезпечує відмінну стійкість всієї конструкції.
Матеріал - сталь, дерево;
Колір: хром, чорний.
Розміри :
Глибина мм: 380
Ширина мм: 380
Висота мм: 1740
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1740 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Крючки | сталь |
| Ножки | мрамор |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Количество колесиков | 0 |
| Функциональное назначение | Для одежды |