
3 354 ₴
Вішалка W-34 Halmar підлогова металева вішалка для одягу польської компанії Halmar (Хальмар). Виготовлена з високоякісної хромованої сталі в поєднанні з акрилом. Невеликий круглий основа забезпечує відмінну стійкість всієї конструкції.
Матеріал - хромована сталь,акрил ;
Колір: хром.
Розміри :
Глибина мм: 300
Ширина мм: 300
Висота мм: 1800
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1800 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Крючки | сталь |
| Ножки | сталь |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Количество колесиков | 0 |
| Функциональное назначение | Для одежды |