
2 732 ₴
Вішалка W-58 Halmar підлоги компактна вішалка для одягу польської компанії Halmar (Хальмар) стане стильним прикрасою Вашої прихожей або офісу. Вішак є ідеальним рішенням для економії пространства.Модель виготовлена з пофарбованої сталі і твердої деревини, що гарантує міцність і стійкість.
Матеріал: сталь, дерево;
Колір: бук, чорний.
Розміри :
Глибина мм: 280
Ширина мм: 280
Висота мм: 1760
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Цвет | Бук |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1760 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | сталь, натуральное дерево |
| Крючки | натуральное дерево |
| Ножки | сталь |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Количество колесиков | 0 |
| Функциональное назначение | Для одежды |