
894 ₴
Вішалка WU-8 Halmar пересувна підлогова вішалка для одягу польської компанії Halmar (Хальмар) у вигляді стійки з поперечиною. Виготовлена з хромованою стали і чорного пластику. Можливість змінювати висоту до 170 см додає більшої практичності і функціональності. Наявність коліщаток дозволяє без праці пересувати вішалку.
Матеріал: хромована сталь, пластик;
Колір: хром, чорний.
Розміри :
Глибина мм: 440
Ширина мм: 880
Висота мм: 940-1700
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Колесики |
| Цвет | Хром |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1700 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | пластик, сталь |
| Ножки | сталь, пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество колесиков | 0 |
| Функциональное назначение | Для одежды |