


от 82 965 ₴
Диван Bogart це вишукана робота дизайнера, завдяки якій він стає невід'ємною частиною інтер'єру. Особливістю даного дивана є поділ на дві посадочні зони. При цьому конструкція представлена тільки прямий орієнтацією меблів.
Центральну частину займає низький столик з дерев'яною пластиною. Тут зручно розташувати чашку кави, келих вина і закуски. М'яка частина представлена популярним варіантом виконання диванів. Сидіння має рівну суцільну поверхню, а спинка посилена двома м'якими подушками. Широкі підлокітники представляють собою чітку межу завершення м'якої зони.
Диван має значну ширину, за рахунок чого передбачається розміщення в просторих вітальнях. Він ефектно виглядатиме в мінімалістичних інтер'єрах, де вільному простору приділяється особлива увага.
Ця модифікація дивану Bogart оснащена механізмом трансформації "Французька розкладачка".

Розміри дивану:
Довжина: 1500 (одна секція)/4000 мм
Глибина: 950 мм
Висота: 900 мм
Розміри спального місця: 1500 х 1900 мм (одна секція)
Стиль: Модерн
Категорія: Luxury
Каркас: Натуральне дерево: сосна, бук, ДСП, ДВП.
Наповнення: оббивочна тканина, пінополіурітан, синтепон, ПРБ (або пружинна змійка), ортопедичні букові ламелі, войлок.
Каталог оббивочних матеріалів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІМ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 6 |
| Механизм трансформации спального места | Французская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Обивочный материал | Ткань |
| Комплектация | |
| Встроенный столик | Да |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ДСП, ДВП |
| Основание спального места | пружинная змейка, деревянные ламели |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон, пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | синтепон, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 95 |
| Длина дивана | 400 м |
| Подлокотник | 2 (шт.), мягкие |
| Угол дивана | Нет |
| Цвет | В ассортименте |
| ціна залежить від категорії тканини | 2 категорія |