

от 10 497 ₴
М'який, зручний кухонний куток не тільки прикрасить Вашу кухню, але і додасть особливий шарм і затишок, такому здавалося б простому приміщенню для прийому їжі як кухня. Кухонний куточок Твіст порадує своїх володарів стильним дизайном, зручною конструкцією, комфортабельністю і практичністю у використанні. Конструкція має зручну м'яку спинку і сидіння. Спинка і сидіння кухонного куточка виготовлені з використанням екологічно чистого пружного наповнювача. Зручним функціональним доповненням кухонного куточка є місткі ніші для зберігання кухонного атрибутів.
розміри виробу(см):150 х 150 x 55 Н=82
вид пружини (наповнення):пружинний блок + змійка
гарантія якості:18 місяців
Комбінації тканин:
Будь-які тканини або шкірозамінник (окрім шкіри), тканина яка не включена в каталог, тканина замовника, комбінації тканин різних категорій каталогу (ціна – по вищій категорії), пошивши з тканини сторони спинки моделі ззаду і т.д. Реалізація меблів, в таких випадках,здійснюється за договірними цінам.
Основні технічні характеристики:
·частини збільшеного фізичного навантаження - тверді породи дерева (дуб, бук);
·інші частини - хвойні породи дерева (сосна);
·частини, на які кріпляться механізми, - фанера завтовшки 15 мм;
·спинки, кришки корит, підлокітники і їх обємні частини - ДСП;
·для надання правильної форми підлокітникам, дну корит і спинок - ДВП;
·для надання округлої форми обємним формам - картон;
·для зєднання каркасів - цвяхи, самонарізи, скоба;
·для надійності зєднання деревяних конструкцій - шипованезєднання;
·пінополіуретан українського виробництва сортів (щільністю) 25-40;
·блокові пружини українського виробництва;
·механізми трансформації українського і зарубіжного виробництва;
·широка гамма тканин імпортного виробництва Туреччини, Сирії, Канади і інших країн
Сертифікація і експлуатація продукції:
Всі наші меблі відповідають санітарно-гігієнічним висновкам.
При продажі надається Інструкція з експлуатації і гарантійний талон.
Виробник залишає за собою право зміни цін і деяких елементів меблів.
�дають санітарно-гігієнічним висновкам.
При продажі надається Інструкція з експлуатації і гарантійний талон.
Виробник залишає за собою право зміни цін і деяких елементів меблів.
тів меблів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Фортуна |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Да |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | взаимозаменяемый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота уголка с учетом спинки | 820 мм |
| Глубина сиденья уголка | 550 мм |
| Глубина уголка | 1500 мм |
| Длина уголка | 1500 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| категорія тканин | 1 Категорія |