
4 323 ₴
Стелаж дитячий Luini 16 Halmar практичний стелаж польської компанії Halmar (Хальмар) з шістнадцятьма відкритими нішами. Виготовлений з ламінованої меблевої плити кольору дуб сонома. Виконано в оригінальному дизайні, що нагадує сходи з чотирьох сходинок.
Дитячий стелаж Luini 16 Halmar, заповнений тканинними ящиками Winny (+135 грн за 1 ящик) прекрасно підійде для дитячої кімнати.
Характеристики:
Матеріали: меблева плита
Колір: дуб сонома
Розміри:
Висота мм: 1440
Ширина мм: 1390
Глибина мм: 330
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стеллаж |
| Форма стеллажа | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1440 мм |
| Глубина стеллажа | 330 мм |
| Ширина стеллажа | 1390 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | мебельный щит |