
1 416 ₴
Стелаж дитячий Reg-10 Halmar стильний пересувний стелаж польської компанії Halmar (Хальмар). Це універсальний предмет меблів, який буде чудово виглядати в будь-якій кімнаті. Стелаж має чотири полки з чотирма кошиками, що робить його не тільки красивим, але і дуже зручним для користувачів. Каркас виготовлений з твердого дерева, а кошики з тканини сірого кольору.
Стелаж REG-10 Хальмар може використовуватися як в вашому домі, так і в кафе або барах.
Характеристики:
Матеріали: дерево,тканина
Колір: натуральний, сірий
Розміри:
Висота мм: 830
Ширина мм: 280
Глибина мм: 260
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стеллаж |
| Форма стеллажа | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 830 мм |
| Глубина стеллажа | 260 мм |
| Ширина стеллажа | 280 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | натуральное дерево |