




2 920 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НЕПО GERBOR
Стелаж у дитячу кімнату REG2S/40 Непо Gerbor складається з містких полиць та двох висувних шухлядок, в яких ви можете зберігати книги, фотографії або затишні декоративні елементи, які привнесуть індивідуальність у вашу вітальню.
Дитяча модульна система Nepo - сучасна колекція від української меблевої фабрики Gerbor, вдало поєднує стильний дизайн і високу функціональність. Характеризується мінімалістичним стилем, простими геометричними формами, модними відтінками і високою функціональністю.
Виготовляється з ЛДСП в кольорах Дуб сонома та Дуб сонома/Німфея альба. Відрізняється геометричними формами, алюмінієвими ручками, великим вибором стелажів, комодів, ліжок. Завдяки різноманітності елементів меблі Nepo Gerbor дозволяє створити практичну дитячу кімнату, вітальню, кабінет і передпокій.
Характеристики:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних полок | 5 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стеллаж |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Тип фасада | прямой |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1970 мм |
| Глубина стеллажа | 335 мм |
| Ширина стеллажа | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие дверок | Нет |
| Тип опор | Основание |
| Основные атрибуты | |
| Цвет фасада | Дуб сонома |