



1 500 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НЕПО GERBOR
Тумба приліжкова у дитячу кімнату з ДСП KOM1S Непо Gerbor - елемент модульної системи Непо від української фабрики Gerbor, який стане додатковим місцем зберігання дрібних речей. На поверхні комода можна розмістить вази, фоторамки, дрібні аксесуари і т.д .
Дитяча модульна система Nepo - сучасна колекція від української меблевої фабрики Gerbor, вдало поєднує стильний дизайн і високу функціональність. Характеризується мінімалістичним стилем, простими геометричними формами, модними відтінками і високою функціональністю.
Виготовляється з ЛДСП в кольорах Дуб сонома та Дуб сонома/Німфея альба. Відрізняється геометричними формами, алюмінієвими ручками, великим вибором стелажів, комодів, ліжок. Завдяки різноманітності елементів меблі Nepo Gerbor дозволяє створити практичну дитячу кімнату, вітальню, кабінет і передпокій.
Характеристики:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 49.5 см |
| Глубина тумбы | 34 см |
| Ширина тумбы | 42.5 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие дверок | Нет |
| Тип опор | Основание |
| Тип тумбы | Прикроватная |
| Основные атрибуты | |
| Цвет фасада | Дуб сонома/Нимфея альба |