




от 45 120 ₴
Кутовий Диван BRIDGE з поворотним механізмом - новітня розробка від компанії Матролюкс, в якій були втілені найсміливіші та оригінальні ідеї для кутового дивану. Модель продумана до найменших деталей. Зручне і містке місце для сидіння доповнено комфортними спинками і симпатичними декоративними подушками. Механізм трансформації дивана Брідж має досить просторе спальне місце, що безсумнівно, Вас здивує і порадує. За допомогою надійного поворотного механізму всього в декілька нескладних рухів Ви зможете перетворити диван в комфортабельне ліжко, яке ще й буде включати в себе масу приємних доповнень. Приміром, коли диван розкладений, у Вас завжди під рукою буде невеликий столик, на який Ви зможете покласти улюблену книгу, поставити блюдце з десертом або чашку чаю. Коли диван знаходиться в складеному положенні, для цього можна використовувати зручну полку-стільницю в кутовій частині спинки. Під стільницею столика захований невеликий відсік для зберігання білизни або інших потрібних речей. Більш просторий короб для білизни знаходиться під стаціонарною частиною сидіння. У нього Ви зможете скласти більш об'ємні предмети і речі.
| Технічні характеристики моделі: | Додатково: |
|
Диван кутовий, кут збірки на вибір – лівий (L) / правий (R) |
Модель може бути виконана з м'якими підголовниками або без них |
Диван Брідж відмінно впишеться в інтер'єр Вашої кімнати і, безсумнівно, стане її родзинкою. Ви зможете затишно влаштуватися на цьому, у всіх сенсах, зручному дивані з Вашими друзями і близькими, і не переживати, що комусь не вистачить місця, або довго насолоджуватися переглядом улюблених фільмів і телепрограм, зручно розташувавшись на просторому спальному місці.
|
Доступні кольори ДСП |
||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге магія | Дуб родос світлий | Дуб молочний | Вільха темна | Горіх тьєполо | Горіх лісний | Дуб сонома світлий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Горіх ліон світлий | Яблуня локарно | Зебрано темний | Зебрано світлий | Ваніль | Дерево біле | Дуб сонома трюфель |
Механізм розкладки " поворотний"

НАПОВНЕННЯ ППУ

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Поворотный механизм |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 107 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 107 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 220 |
| Декоративные элементы | хром |
| Длина дивана | 300 м |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| Подлокотник | Нет |
| група тканин подушки\підлокотніка | 1 категорія |
| категорія тканин | 1 Категорія |