


6 970 ₴
Ванна SWAN NIKOL 160х75х41 см акрилова прямокутна Виготовлена з вісокоякісного рідкого литого акрилу від найвідомішого СВІТОВОГО виробника - італійської компании ItalBeit SRL.
Товщина стінкі вироби - 6-7 мм, з них - товщина акрилового шару - 1-1,5 мм, товщина армуючою кулі - 5-6 мм.
Зовнішній силовий куля вироби, армованій cкломатом українського виробництва Із ЗАСТОСУВАННЯ безпечного для людини й навколишнього середовища затверджувача. Дно ванни SWAN NIKOL посилено плитою ДСП, товщина 16 мм и має чотири ребра жорсткості.
Відмінні ознаки акрилової ванни: антіслізьке дно даже у мільній воде, ванна здатно вітримати навантаження близько 300 кг, довговічній блиск и колір акрилу, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, віняткова якість поверхні, підвіщеній захист від корозії и хімічного впліву, антібактеріальні та шумопоглінаючі властивості.
У комплект входить: акрилова ванна; установчі ніжки-опори; паспорт вироба з інструкцією.
Акрилова ванна SWAN NIKOL комплектується ніжкамі и всіма необхіднімі елементами кріплення.
Ніжки та елементи кріплення НЕ є окремим товаром и включені в Ціну вироба.
Характеристики:
Довжина: 160 см
Ширина: 75 см
Глибина: 41 см
Висота: 56 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swan |
| Страна производитель | Украина |
| Вид сантехнического оборудования | Ванна |
| Тип ванны | Пристенная |
| Материал ванны | Акрил |
| Форма ванны | Прямоугольная |
| Количество человек | 2 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация | |
| Ножки для ванны | Да |
| Подголовник для ванны | Нет |
| Ручки для ванны | Нет |
| Смеситель | Нет |
| Сифон | Нет |
| Панель для ванны | Нет |
| Дополнительные функции | |
| Подводная подсветка | Нет |
| Противоскользящее покрытие дна | Нет |
| Дезинфекция | Нет |
| Озонирование | Нет |
| Слив/перелив | Механический |
| Регулируемая высота ножек | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1600 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Высота | 560 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | новый |