


от 12 958 ₴
Крісло Венеція не розкладние, чудово виглядає в комплекті з диваном Венеція. Його стильні, гладкі бильця і м'яка частина не залишать Вас байдужими.
Всі матеріали, використовувані при виробництві крісла Венеція перевірені і сертифіковані згідно з чинним законодавством
Тканина моделі на фото - штучна шкіра Мішель
Характеристики і розміри:
Габарити 1150 х 1000 х 900 *
Висота посадкового місця: 430 мм *
Модель без механізму розкладання
Наповнення: пінополіуретан високої щільності
Каркас: фанера, ДСП, натуральне дерево
Подушки: 2 шт. 550х350 мм
* Відхилення габаритних розмірів по м'яких частин +/- 20 мм
Комбінації тканин
Будь-які тканини або шкірозамінник (окрім шкіри), тканина яка не включена в каталог, тканина замовника, комбінації тканин різних категорій каталогу (ціна – по вищій категорії), пошивши з тканини сторони спинки моделі ззаду і т.д. Реалізація меблів, в таких випадках,здійснюється за договірними цінам.
Наповнення ППУ:

Виробник залишає за собою право зміни цін і деяких елементів меблів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 90 см |
| Высота сидения | 43 см |
| Глубина | 100 см |
| Ширина | 115 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДВП, фанера, натуральное дерево |
| Ножки | хромированная сталь |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Нет |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Декоративные элементы | хром |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Обивочный материал | Ткань |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Подлокотник | подушки |
| група тканин подушки\підлокотніка | 1 категорія |
| категорія тканин | 1 Категорія |