
8 484 ₴
Крісло Sidney Halmar стильне комп'ютерне крісло з підлокітниками польської компанії Halmar (Халмар) на поворотному каркасі з коліщатками. Зручне сидіння і ергономічна спинка виконані з приємної на дотик тканини чорного кольору. Хрестовина і оббиті м'якими накладками підлокітники виготовлені з міцного пластику. Крісло оснащене механізмом гойдання TILT, фіксуючим нахил сидіння і спинки в робочому положенні і дозволяє здійснювати вільне гойдання з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 117 до 125 см.
Характеристики :
Матеріал каркас: пластик.
Матеріал оббивки: тканина
Колір: чорний.
Розміри крісла:
Глибина мм: 580
Ширина мм: 650
Висота стільця мм: 1170- 1250
Висота сидіння мм: 510- 590
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Материал изготовления кресла | |
| Подлокотник | пластик |
| Комплектация | |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 |
| Газетница | 0 шт. |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сиденья стула | 59 |
| Высота стула с учетом спинки | 125 |
| Глубина стула | 58 мм |
| Каркас, ножки | пластик |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Ширина стула | 65 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |