







от 26 644 ₴
Диван Жасмін, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним. Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пінополіуретаном, системою трансформації «викатний» і місткою нішею для постільної білизни.
Габарити - 2100х950х820 мм *
З пальне місце - 1900х1650 мм *
Висота посадкового місця - 450 мм *
Наповнення спинки, сидіння - пінополіуретан високої щільності
Каркас - фанера, ДСП, натуральне дерево
Короб для зберігання речей - жорсткий
Подушки - немає
Підлокітники - м'які
* Відхилення габаритних розмірів по м'яких частин +/- 20 мм
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ

|
Увага! При замовленні обов'язково вказуйте в примітці назву і колір обраної тканини. Всі кольори мають свій номер або назву, які вказані під ними. Також звертайте, будь ласка, увагу на схему вибору тканини і пишіть в примітці яка тканина 1 і тканина 2. Наприклад: Тканина 1 - Лонет england, Тканина 2 - Лонет 31. При замовленні дивана Жасмін рекомендуємо вибирати Тканину 1 і Тканину 2 з однієї категорії, так як при замовленні моделі в тканинах з різних категорій, ціна буде розраховуватися по старшій категорії. При замовленні виробів в тканинах зі смугами, клітинами і раппортом (повторенням) малюнка, його вартість уточнюйте у менеджерів. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 82 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 82 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 165 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Подлокотник | фанера |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота с учетом спинки | 82 |
| Высота сидения | 45 |
| Глубина | 95 |
| Глубина дивана | 95 |
| Длина | 180 |
| Длина дивана | 210 м |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| група тканин подушки\підлокотніка | 1 категорія |
| категорія тканин | 1 Категорія |