





от 15 458 ₴
Крісло "Жасмін" -це малогабаритна модель виконана в розкішних формах, це поєднання комфорту і елегантності. Воно зручне та пряме, боковини декоровані підлокотниками дерев"яними, Крісло "Жасмін" підходить під будь-який стиль вашого інтер"єру.
Розміри:
спальне місце: 80х190см
висота-82см
ширина-117 см
глибина-95см
висота сидіння -45 см
Варіанти виконання: розкладне
Механізм : викатний
Наповнення: змійка, пінополіуретан підвищеної щільності

Каркас: щитові елементи ДСП, фанера, дерев'яний брус(хвойні породи дерев).
Ніша для білизни: так
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ

КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
Дерев"яний коврик +635 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 82 см |
| Высота сидения | 45 см |
| Глубина | 95 см |
| Ширина | 117 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас кресла | ДСП, фанера, натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Обивочный материал | Ткань |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| група тканин подушки\підлокотніка | 1 категорія |
| категорія тканин | 1 Категорія |