

от 83 634 ₴
Розкладний диван Vermond - це чудовий великий диван оригінального дизайну, який зроблений в кращих традиціях простоти стилю хай-тек. Диван Vermond дуже універсальний, практичний та місткий. Особливого шику йому надають привабливі подушки, які доповнюють його витонченістю. На окрему увагу заслуговує зручний дерев'яний підлокітник, виконаний у формі полки. Він прикрасить собою будь-які апартаменти, де необхідно підкреслити атмосферу свободи та простору.
Ця модифікація дивану Vermond оснащена механізмом трансформації "Французька розкладачка".

Розміри дивану:
Довжина: 3200/3700 мм
Глибина: 1000 мм
Висота: 960 мм
Розміри спального місця: 1800 х 1900 мм
Категорія: Luxury
Каркас: Натуральне дерево: сосна, бук, ДСП, ДВП.
Наповнення: оббивочна тканина, пінополіурітан, синтепон, ПРБ (або пружинна змійка), ортопедичні букові ламелі, войлок.
Каталог оббивочних матеріалів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІМ |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 6 |
| Механизм трансформации спального места | Французская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 96 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Декоративная полка | на подлокотниках |
| Подлокотники | Да |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ДСП, ДВП |
| Основание спального места | пружинная змейка, деревянные ламели |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон, пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | синтепон, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 370 м |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Угол дивана | Нет |
| Цвет | В ассортименте |
| ціна залежить від категорії тканини | 2 категорія |