



4 508 ₴
Крісло Gonzo 2 Halmar дитяче комп'ютерне крісло польської компанії Halmar (Хальмар) на поворотному металевому каркасі з коліщатками. В якості оббивки сидіння і спинки використана екошкіра. Зручні підлокітники оббиті м'якими накладками. Крісло оснащене механізмом гойдання TILT, фіксуючим нахил сидіння і спинки в робочому положенні і дозволяє здійснювати вільне гойдання з регульованою силою відхилення. Висота крісла змінюється за допомогою газліфта від 98 до 110 см.
Характеристики :
Матеріал каркас: метал.
Матеріал оббивки: екошкіра
Колір: чорний, білий, фіолетовий, рожевий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 460
Ширина мм: 530
Висота стільця мм: 980-1100
Висота сидіння мм: 400-520
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 90 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Фиолетовый, Черный, Розовый, Белый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 1100 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 520 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 400 мм |
| Глубина кресла | 460 мм |
| Ширина кресла | 530 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 580 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Комплект стопор-опор | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | хромированная сталь |
| Обивочный материал сиденья кресла | экокожа |
| Обивочный материал спинки кресла | экокожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Подлокотник | Хром с мягкими накладками |