
2 820 ₴
Крісло Gol Halmar дитяче комп'ютерне крісло польської компанії Halmar (Хальмар) на поворотному каркасі з прогумованими коліщатками. В якості оббивки використана екошкіра, своїм забарвленням імітує футбольне поле і м'яч. Хрестовина виконана з пофарбованого в зелений колір металу. Висота крісла регулюється за допомогою газліфта від 75 до 85 см.
Характеристики :
Матеріал каркас: метал.
Матеріал оббивки: екошкіра
Колір: чорний,зелений, білий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 520
Ширина мм: 390
Висота стільця мм: 750-850
Висота сидіння мм: 440-540
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Зеленый, Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 850 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 540 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 440 мм |
| Глубина кресла | 520 мм |
| Ширина кресла | 390 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 310 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Комплект стопор-опор | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | хромированная сталь |
| Обивочный материал сиденья кресла | экокожа |
| Обивочный материал спинки кресла | экокожа |