
3 105 ₴
Крісло Kitty Halmar дитяче комп'ютерне крісло польської компанії Halmar (Халмар) на поворотному каркасі з прогумованими коліщатками. В якості оббивки використана екошкіра рожевого кольору. Комфортна спинка декорована зображенням кішечки. Хрестовина виконана з пофарбованого в рожевий колір металу. Зручні підлокітники оббиті м'якими накладками. Висота крісла регулюється за допомогою газліфта від 76 до 86 см.
Характеристики :
Матеріал каркас: метал.
Матеріал оббивки: екошкіра
Колір: рожевий/білий.
Розміри крісла:
Глибина мм: 490
Ширина мм: 540
Висота стільця мм: 760-860
Висота сидіння мм: 440-540
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Розовый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 860 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 540 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 440 мм |
| Глубина кресла | 490 мм |
| Ширина кресла | 540 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 320 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Комплект стопор-опор | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Крестовина | металл |
| Обивочный материал сиденья кресла | экокожа |
| Обивочный материал спинки кресла | экокожа |