
4 248 ₴
Дитяче компютерне крісло Nemo Halmar - дитяче комп'ютерне крісло польської компанії Halmar (Халмар) на поворотному каркасі з коліщатками. Крісло дитяче Nemo Halmar з оббивкою з червоною екокожі зі вставками з чорної перфорованої екокожі і сіркою мембранної тканини, підлокітниками і хрестовиною з високоміцного чорного пластику. Механізм TILT забезпечує хитання з можливістю фіксації в одному положенні, регулювання висоти і регулювання сили відхилення під вагу сидячого.
Характеристики:
Матеріал каркасу: метал
Матріал оббивки сидіння, спинки : тканина,екошкіра
Колір: чорний/червоний,
Розміри:
Висота мм: 900-1000
Висота сидіння мм: 420-520
Ширина мм: 490
Глибина мм: 600
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Красный |
| Регулировки кресла | |
| Высота подлокотников | Нет |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота спинки кресла | Нет |
| Глубина сиденья кресла | Нет |
| Поворот подлокотников вокруг своей оси | Нет |
| Угол наклона спинки кресла | Нет |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 1000 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 520 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 420 мм |
| Глубина кресла | 600 мм |
| Ширина кресла | 490 мм |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 480 мм |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Обивочный материал сиденья кресла | экокожа, ткань |
| Обивочный материал спинки кресла | экокожа, ткань |