


2 423 ₴
Дитяче компютерне крісло Timmy Halmar - дитяче комп'ютерне крісло польської компанії Halmar (Халмар) на поворотному каркасі з коліщатками. Модель зручна завдяки використанню піни на сидіння, яке було оббите м'якою на дотик тканиною. На спинці є дихаюча і еластична сітка з тканиною зверху. Тверді і надійні підлокітники були прикріплені до основи сидіння. Крісло оснащене підйомним механізмом, за допомогою якого можна регулювати висоту крісла і налаштувати його під індивідуальні особливості кожного.
Характеристики:
Матеріал каркасу: пластик
Матріал оббивки сидіння, спинки : тканина,сітка
Колір: сіро-чорний,рожево-чорний,чорно-бірюзовий
Розміри:
Висота мм: 810-910
Висота сидіння мм: 410-510
Ширина мм: 520
Глибина мм: 590
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Розовый, Бирюзовый |
| Регулировки кресла | |
| Высота подлокотников | Нет |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Высота спинки кресла | Нет |
| Глубина сиденья кресла | Нет |
| Поворот подлокотников вокруг своей оси | Нет |
| Угол наклона спинки кресла | Нет |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 910 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 510 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 410 мм |
| Глубина кресла | 590 мм |
| Ширина кресла | 520 мм |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 400 мм |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Обивочный материал сиденья кресла | ткань |
| Обивочный материал спинки кресла | ткань-сетка, ткань |